Obserwatorzy

piątek, 3 października 2014

Zaległości cz.6

Dotychczas udaje mi się wstawiać zdjęcia moich prac chronologicznie, jednak kilka ominę,i dodam tuż przed świętami, ale o tym nie dzisiaj. 

Nadszedł październik 2013... postanowiłam spróbować udekorować sobie świeczkę,i wyszło mi tak-


Zamówiłam tez startowy zestaw do Decoupage, bo chciałam spróbować zrobić coś ze spękaniami-



A w między czasie zapragnęłam wyhaftować obraz Jezusa Pasterza.Wzór się okazał dosyć drogi, nie na moją kieszeń przy trójce dzieci chodzących do szkoły.

Dlatego przerobiłam sobie zdjęcie i rozpoczęłam haft, dobrnęłam do tego momentu...i zabrakło czasu na kończenie :( Co mnie niezmiernie martwi, i zamierzam po niedzieli zabrać sie za niego znów.



Zaległości cz.5

Przeglądając ubiegłoroczne zdjęcia moich robótek do kolejnego posta  zdałam sobie sprawę z tego, ze od ubiegłego roku nie miałam w rękach igły do frywolitki. To są ostatnie frywolitki jakie zrobiłam. Chyba czas by było to zmienić,ale kiedy...skoro ciągle coś innego wypada. 




Te kompleciki zrobiłam na prośbę pewnej dziewczyny,jak i jedną bransoletkę makramową-



Dopiero po tym co robiłam widzę, jak szybko leci czas. Wydawało mi się, ze robiłam to tak niedawno, a przecież minął już rok...

czwartek, 2 października 2014

Zaległości cz.4

Matryczki dla dzieciaczków stanowią chyba 80%  zrobionych przeze mnie haftów...
Więc cóż innego mogłabym teraz dodać jesli własnie nie pamiątki  dla dzieci-



Dla córeczki kuzynki-



Ta dla chrzestnej mojego bratanka- na prośbę bratowej zrobiona :)-


Uczyłam się też robić wstążeczkowe różyczki-


Nowo nabytą umiejętność (jako tako ale nabytą) wykorzystałam do ozdobienia małego pudełeczka które też zrobiłam w ramach praktyk -





I tak by mi z grubsza minęło lato ubiegłego roku. Nawet nie wiedziałam, ze takie miałam robótkowo pracowite ....











środa, 1 października 2014

Zaległości cz.3

Kolejny post dzisiaj, z moimi ulubionymi w ostatnim czasie ozdobami - kanzashi.

Pierwsza opaska- zrobiona w sierpniu ubiegłego roku -


Opaska była dla znajomej- nieznajomej dziewczynki, a to zrobiłam dla jej babci-


Rok temu z mężem zrobiliśmy gruntowny remont pokoju, zmieniłam dekoracje, a jako detale wystroju posłużyły również kwiatuszki kanzashi-


Kocham te kwiatuszki :D



Zaległości cz.2

Żeby z zaległościami zdążyć przed świętami musiałabym dodawać po dwa- trzy posty na dzień, i to własnie będę czyniła (w miarę możliwości...).

To jeszcze hafciki z początku lipca ubiegłego roku. Wszystko jak widać na rozdanie, ale na szczęście się podobało,co mnie ogromnie cieszy :)

Bratanica męża urodziła synka i dla nich zrobiłam taką wesołą metryczkę-


Kuzynka poprosiła o metryczkę dla znajomych -


Nie lubię szyć dwa razy tego samego,ale czasem nie ma wyjścia, tak było tez i tym razem. Wzór co prawda na rocznice ślubu, ale jubilat hoduje gołąbki dlatego ten wzór był bardzo pożądany, a skoro pożądany, to oto jest



Tak spojrzałam w zdjęcia tego co robiłam przez ostatni rok, i nawet bym nie pomyślała, ze się tego aż tyle uzbierało. W sumie tylko się cieszyć można.







Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...