Obserwatorzy

sobota, 18 października 2014

Zaległości cz.10

Kilka świeczniczków udało mi się zrobić w ubiegłym roku, ten jest przedostatni, a ostatni z serii zwyczajnych. Oczywiście z roli ozdoby kwiatuszek kanzashi.
Na imieniny dla koleżanki-



Kolorki takie a nie inne, pasujące do wnętrza pokoju :)

Dziękuję Wam że zaglądacie do mnie :D

czwartek, 16 października 2014

Zaległości cz.9

Metryczki...ach metryczki, człek by je łyżkami jadł... ;)

Metryczki dla nie rodzonych braci ale ciotecznych, stryjecznych, jak zwał tak zwał, grunt, że dla bardzo bliskich.

Pierwszy urodził się Ksawery. Synek siostrzenicy mojego męża. Chciałam zrobić troszke inny wzór od tych które robiłam wczesniej, więc wybrałam nie wzory Soda, a preciosa moments (różnie się to pisze, trudno wybrać najwłaściwszą wersję.


Wiedziałam już, że będzie i drugi chłopczyk, wyczekiwany przez mamusię bardzo. W dodatku miał mieć na imię Mikołaj...

Zobaczyłam ten wzór i pozmyślam że tylko ten i żaden inny nie może być. 
Czy trafiłam???


Metryczka sporo się naczekała na datę urodzenia :) Ta była dla siostrzeńca męża.
czyli dla kolejnego wnuka jego jedynej siostry (braci posiada w większej liczbie) . 
Jak więc widać, chłopaczki sa bardzo bliską rodziną, dlatego dostali ode mnie dwie metryczki z tej samej serii, czasem ciężko wybrać wzór, żeby się ktoś nie pogniewał, ze ten miał lepszą a ten gorszą, a juz trafić w gust to najtrudniej, bo mi sie może coś podobać, ale czy tej drugiej osobie tez musi???
Gorzej kiedy mi sie nie podoba coś, co ode mnie wymaga inna osoba, wtedy się strasznie męczę i to juz nie jest fajne :( Ale o tym innym razem.


środa, 15 października 2014

Zaległości cz.8

Moja koleżanka a zarazem chrzestna mojej najstarszej córci, poprosiła o zrobienie dla  siostrzenicy pudełeczka na drobiazgi.  Musiałam troszkę pomyśleć żeby coś wymyślić. Ostatecznie zrobiłam coś takiego -


Z tego co wiem pudełeczko się podobało :)

A żeby nie było od razu puste zrobiłam jeszcze od siebie takie drobiazgi jak to dla malej dziewczynki-


Opaska w kolorach szkatułki, i spinka zatrzaskowa na szkolne akademie :D

wtorek, 14 października 2014

Zaległości cz.7

Skoro jestem w temacie wymianek, i zaleglosci to cóż innego może być jeśli nie zaległa wymianka, a nawet dwie, dzisiaj jednak pokaże ta nowszą, z tego roku już, a mianowicie wymianka łącząca walentynki z dniem kobiet- Serduszkowo- Kwiatowa która organizowałyśmy sobie na forum Coricamo

Moją wylosowanką była Joasia.



Była to zakładka -




Serduszkowa szkatułka-



I świecznik-




Wszystko zdobione metodą  Decoupage.

Mam nadzieję, ze Joasi się na prawdę podobało.

piątek, 10 października 2014

Dziś coś na czasie- wymianka na Coricamo

Żeby nie było tak, ze same starocie teraz dodaję, to akurat wczoraj doszła moja paczuszka wymiankowa i mogę się pochwalić co zrobiłam.

zabawa o temacie- Barwy lata-barwy jesieni-
Ja zrobiłam coś takiego-




Tak wygląda słoneczniczek przypięty do firanki-


Wzory na te kwiatuszki widziałam różne, zazwyczaj środek był wypełniony koralikami, ziarenkami kawy czy pestkami słonecznika.
Ja zrobiłam coś innego- z maleńkich french-knot's powstało wypełnienie kwiatuszka- takie kordonkowe futerko - i wydaje mi sie, że wygląda bardziej naturalnie -

Oprócz zapinek do firanek zrobiłam też słonecznikowe podkładki, juz je kiedyś robiłam dla siebie-


I mały medalion z różami-



Całość mojego upominku wymiankowego wyglądała mniej więcej tak-


... a jutro znów powrót do wspomnień :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...